خدمات پشتیبانی

نرم‌افزار جامع و یکپارچه بیمه‌گری بنیان و نیز محصول کسب و کار بیمه‌گری هوشمند فناوران (پویان) در نوع خود جزو نرم‌افزارهای Enterprise و Large Scale محسوب می‌شوند و بدیهی است این گونه نرم‌افزارها در طول دوره حیات خود و در زمان استفاده مشتریان نیازمند ارائه انواع خدمات پشتیبانی از طرف سازندگان را به عنوان یکی از سرفصل‌های اساسی فعالیت حرفه‌ای خود قرار داده است و رضایت مشتریان از خدمات پشتیبانی این شرکت یکی از مهم‌ترین اهداف مدیران ارشد این شرکت بوده و خواهد بود. بیشتر محصولات و راهکارهای فناوران در سطوح مختلف کاربری سیستم، از خدمات پشتیبانی برخوردارند. محصولات سامانه جامع بیمه‌گری، هوش تجاری، خدمات الکترونیک و زیرسیستم‌های هر یک از آن‌ها، بعد از استقرار در بدنه شرکت‌های بیمه، به صورت مداوم و مستمر پشتیبانی می‌شوند.

ادامه مطلب

توسعه و نگه‌داری

توسعه و نگه‌داری سیستم‌ها در ارتباط با مشتریان از بخش‌های حیاتی سامانه جامع و یکپارچه فناوران (بنیان) است. بخش عمده‌ای از توان شرکت صرف نگه‌داری و توسعه و به روز رسانی سیستم‌ها و سامانه‌های فناوران می شود. به جز بخش‌هایی که مستقیماً درگیر نگه‌داری و خدمات به سیستم‌ها هستند. بیشتر تیم‌های فناوران به صورت مداوم در حال رصد و ارتقا سیستم‌های فناوران‌اند.

ادامه مطلب

خدمات آموزش

نیاز به آشنایی کاربران نرم افزار جامع به آشنایی با تکنیک‌ها و ریزه کاری‌های استفاده ازاین سامانه و جای خالی یک نظام آموزشی مدون و منظم در زمینه فناوری اطلاعات بیمه‌ای سبب شد تا شرکت فناوران اطلاعات خبره در سال ۱۳۹۳ اقدام به تاسیس یک موسسه آموزشی به عنوان کارانگر کند. کارانگر با استفاده از آخرین متدهای آموزشی به آموزش سامانه جامع، نرم افزارهای مالی و حقوقی و مفاهیم و اصول کسب و کار بیمه‌ای به نمایندگان، کارشناسان، کارمندان، علاقه‌مندان و جویندگان کار در صنعت بیمه می پردازد. کارانگر با در نظر گرفتن روند آموزشی و متناسب با نیازهای شرکت‌های بیمه‌ای به دو شیوه حضوری و آموزش‌های الکترونیک به مشتریان خدمات ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

خدمات مشاوره

مشاوره پیکربندی زیرساخت‌ها

فناوران با شناسایی نیازهای هر مشتری و با استفاده از تجاربی که نزدیک به دو دهه کار در زمینه‌ی سامانه‌های جامع بیمه‌گری به دست آورده‌است به مشتریان خود در زمینه پیکربندی، نگه‌داری، امنیت و سایر زیر ساخت‌های مورد نیاز آن‌ها مشاوره می‌دهد. مشاوره در زمینه پیکربندی فعالیت‌های توسعه محورِ شرکت‌های طرف قرارداد در بخش‌های فناوری اطلاعات را با بازده بالا و آزمون و خطای کمتر به سرانجام می‌رساند .
همچنین این مشاوره‌ها در ارتباط با شرکت‌های جدیدی که به خانواده فناوران می‌پیوندند راهگشا است و به بهبود عملکرد سیستم‌ها و سامانه‌های این شرکت‌ها در اتصال با سامانه جامع فناوران کمک می‌کند. بخش مشاوره پیکر بندی و زیر ساخت در فناوران شبکه وسیعی از راهنمایی‌ها از سرور پلنینگ تا موضوعات مربوط به شبکه‌های ارتباطی را در برمی‌گیرد.

مشاوره کسب و کار

مشاوره در حوزه کسب و کار‌های بیمه‌ای از جمله خدماتی است که فناوران در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. این مشاوره‌ها کمک می‌کند تا شرکت‌های بیمه‌ای بتوانند بهتر از قابلیت‌های سیستم‌های فناوران، نیاز‌های واقعی خود را بهتر بشناسند و راهکارهای مناسب‌تری برای این نیاز‌ها و خدمات در اختیار داشته باشند. مشاوره فناوران در حوزه کسب‌وکار به خصوص در مورد شرکت‌های خصوصی جدیدالورود به صنعت بیمه موثر است و در کنترل پروژه‌ها و تعیین راهکار کسب‌وکار‌های بیمه‌ای به آن‌ها یاری می‌رساند.
شرکت‌های طرف قرارداد یا شرکت‌هایی که به تازگی سامانه‌ی جامع فناوران را به خدمت گرفته‌اند با بهره گرفتن از خدمات مشاوره افزون بر رفع نیازهای خود، راهکارها و خدمات جدیدی را برای توسعه‌ی کسب‌وکار یافته‌اند که پیش از این در فعالیت‌های خود، آن‌ها را در نظر نگرفته بودند.