گزارش تصویری از حضور فناوران در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

تاریخ انتشار: 1401/05/15

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از دوم تا پنجم مرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و شرکت فناوران اطلاعات خبره به عنوان حامی و مشارکت کننده در آن حضوری فعال داشت.

 

 

شرکت «فناوران اطلاعات خبره» حامی چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، با هدف تبادل دانش در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کار بیمه و گفتگو و تعامل با بازیگران این صنعت، پیرامون آخرین دستاوردها و برنامه‌ها در این نمایشگاه حضور داشت.

غرفه فناوران در دومین حضور خود در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی روزانه میزبان تعداد زیادی از ذی نفعان شرکت فناوران اطلاعات خبره بود که ذیل برگزاری نشست و جلسات متنوع توسط مدیران شرکت میزبانی می شدند.

مدیران ارشد، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و رشته­های بیمه­ای شرکتهای بیمه از اصلی ترین مخاطبان غرفه فناوران اطلاعات خبره بودند. نمایندگان شرکت های بیمه و اعضای انجمن صنفی نمایندگان از دیگر مخاطبان غرفه فناوران در نمایشگاه بودند که با استقبال مدیران ارشد و همکاران فناوران در واحد امور مشتریان در رابطه با سوالات و ابهامات ایشان نشست­های تخصصی برگزار شد.

حضور فناوران در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، فرصت ارزشمندی را برای تعامل حرفه­ای در فضایی دوستانه بین اعضای شرکت و ذی نفعان آن فراهم کرد.