رونمايي از «بنيان» محصول جديد فناوران

تاریخ انتشار: 1395/04/19

از محصول جديد سيستم جامع بيمه‌گري شرکت فناوران اطلاعات خبره، «بنيان» در نهمين دوره نمايشگاه بورس، بانک و بيمه براي اولين بار رونمايي مي‌شود. يوسف قلاتي، مديرعامل شرکت فناوران درباره مراحل توليد محصول جديد شرکت گفت: کار برروي محصول جديد از 2 سال پيش شروع شده و اين پروسه تا دو سال آينده ادامه دارد. در 2 سال گذشته ما قواعد کسب وکار سيستم جامع بيمه گري شرکت را از لايه Database به لايه Source منتقل کرديم و تا آخر امسال، تست خودکار محصول را آماده مي‌کنيم.

او درباره ويژگي‌هاي بنيان براي شرکت‌هاي بيمه‌اي اظهار داشت: بنيان انتقال از محصول قديم شرکت به محصول جديد است و در واقع ما در اين محصول تکنولوژي را عوض کرديم و از تکنولوژي به مراتب پيشرفته‌تر در طراحي و اجراي «بينان» استفاده کرديم. قلاتي ادامه داد: با ارائه اين محصول تغييرات در سيستم جامع ساده‌تر انجام مي‌شود، و تعداد ورژن و نسخي که ما هر ساله به شرکت‌هاي بيمه‌اي ارائه مي‌دهيم، از3 تا 4 نسخه در سال تا دو برابر اين تعداد افزايش پيدا مي‌کند. مديرعامل شرکت فناوران همچنين از ارائه محصول جديد هوش تجاري و سيستم‌هاي BI شرکت فناوران در نمايشگاه نهم بورس، بانک و بيمه خبر داد و گفت: در ايام برگزاري نمايشگاه، ما قابليت‌هاي محصول هوش تجاري و سيستم BI شرکت را ارائه خواهيم داد. رونمايي از محصولات جديد شرکت، فراخوان مقاله در حوزه بيمه‌گري و ارائه سيستم‌هاي هوش تجاري از برنامه‌هاي غرفه فناوران در نمايشگاه نهم است. همچنين کانتر شرکت کارانگر، از شرکت‌هاي وابسته به فناوارن در غرفه فناوران اطلاعات خبره به معرفي خدمات آموزشي اين مجموعه به شرکت‌هاي بيمه‌اي مي‌پردازد.

نهمين دوره نمايشگاه بين المللي بورس، بيمه و بانک با حضور بيش از 250 شرکت فعال در حوزه بورس، بانک و بيمه 20 لغايت 23 تيرماه امسال در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود. شرکت فناوران اطلاعات خبره، در نهمين دوره نمايشگاه بورس، بيمه و بانک در ضلع غربي سالن 38 )وي آي پي(، ميزبان علاقمندان، فعالان، دست‌اندرکاران، متخصصان و مديران حوزه بورس، بانک و بيمه است.