رونمایی از «بنیان» محصول جدید فناوران

تاریخ انتشار: 1395/04/19

از محصول جدید سیستم جامع بیمه‌گری شرکت فناوران اطلاعات خبره، «بنیان» در نهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برای اولین بار رونمایی می‌شود. یوسف قلاتی، مدیرعامل شرکت فناوران درباره مراحل تولید محصول جدید شرکت گفت: کار برروی محصول جدید از 2 سال پیش شروع شده و این پروسه تا دو سال آینده ادامه دارد. در 2 سال گذشته ما قواعد کسب وکار سیستم جامع بیمه گری شرکت را از لایه Database به لایه Source منتقل کردیم و تا آخر امسال، تست خودکار محصول را آماده می‌کنیم.

او درباره ویژگی‌های بنیان برای شرکت‌های بیمه‌ای اظهار داشت: بنیان انتقال از محصول قدیم شرکت به محصول جدید است و در واقع ما در این محصول تکنولوژی را عوض کردیم و از تکنولوژی به مراتب پیشرفته‌تر در طراحی و اجرای «بینان» استفاده کردیم. قلاتی ادامه داد: با ارائه این محصول تغییرات در سیستم جامع ساده‌تر انجام می‌شود، و تعداد ورژن و نسخی که ما هر ساله به شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌دهیم، از3 تا 4 نسخه در سال تا دو برابر این تعداد افزایش پیدا می‌کند. مدیرعامل شرکت فناوران همچنین از ارائه محصول جدید هوش تجاری و سیستم‌های BI شرکت فناوران در نمایشگاه نهم بورس، بانک و بیمه خبر داد و گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه، ما قابلیت‌های محصول هوش تجاری و سیستم BI شرکت را ارائه خواهیم داد. رونمایی از محصولات جدید شرکت، فراخوان مقاله در حوزه بیمه‌گری و ارائه سیستم‌های هوش تجاری از برنامه‌های غرفه فناوران در نمایشگاه نهم است. همچنین کانتر شرکت کارانگر، از شرکت‌های وابسته به فناوارن در غرفه فناوران اطلاعات خبره به معرفی خدمات آموزشی این مجموعه به شرکت‌های بیمه‌ای می‌پردازد.

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بیمه و بانک با حضور بیش از 250 شرکت فعال در حوزه بورس، بانک و بیمه 20 لغایت 23 تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. شرکت فناوران اطلاعات خبره، در نهمین دوره نمایشگاه بورس، بیمه و بانک در ضلع غربی سالن 38 )وی آی پی(، میزبان علاقمندان، فعالان، دست‌اندرکاران، متخصصان و مدیران حوزه بورس، بانک و بیمه است.