از زبان فناورانی‌ها

مهدی احمدی

مهدی احمدی - برنامه نویس

در فناوران بدلیل وجود فضای گرم و صمیمی و فعالیت‌های تیمی و گروهی، انجام کارهای سخت و پیچیده، سهل و آسان و لذت بخش می‌شود. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، تعامل سازنده با مشتری و اهمیت دادن به کیفیت محصول، سامانه جامع بیمه‌گری فناوران را به کارآمد‌ترین و محبوب‌ترین نرم افزار بیمه‌ای کشور مبدل ساخته و ما به خود می‌بالیم که در ساخت و توسعه این محصول سهیم هستیم.

محبوبه ذال

محبوبه زال - برنامه نویس

در این مجموعه همکاری با نیروهای خبره در حوزه توسعه نرم افزار در محیطی صمیمی و دوستانه انگیزه و بستر رشد و تعالی روزافزونی را سبب شده است. ما بر این باوریم که همواره در کنار یکدیگر می‌توانیم به تمام خواسته‌های خود دست یابیم و با بهره گیری از راهکارهای جدید عرصه توسعه نرم افزار پیشرفت خود و محصول‌مان را میسر سازیم.

مجتبی عسکر

مجتبی عسکر - برنامه نویس

شرکت فناوران با بکارگیری متدها و فناوری‌های کاربردی و خبره سعی در ارتقای سطح محصولات خود را دارد. همچنین از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، محیطی پویا و بروز را برای کارکنانش فراهم می نماید. از نظر من ویژگی برجسته شرکت فناوران وجود یک ساختار منظم و منسجم سازمانی برای انجام درخواست‌های مشتری می باشد.

حسام زمردی

حسام زمردی - کار‌شناس پایگاه داده

محیط فناوران برای کسانی که قصد رشد و پیشرفت در رشته تخصصی خود دارند، ایده آل است. هر فناورانی صرف نظر از تجارب و دانش پیشین خود می‌تواند در تعامل با سایر همکاران و در مواجه با چالش‌های فنی روزمره، تخصص خود را افزایش دهد و به روز کند.

آسیه حاجی خانی

آسیه حاجی خانی - کمک تحلیل‌گر

در فناوران می‌توانید به یک همکاری بلند مدت با دورنمای روشن از پیشرفت فکر کنید. در هر سطحی از فناوران، دانش فنی بالایی برای انجام کار مطلوب نیاز است و تلاش در این زمینه از دید مدیران سازمان دور نمی‌ماند و این باعث شده رشد و پیشرفت فنی کارکنان در همه سطوح کاری امکانپذیر باشد

مرضیه اکبری

مرضیه اکبری - تستر ارشد

تضمین امنیت شغلی، یکی از مهم‌ترین خصوصیات سازمان است. من خوشحالم عضو مجموعه‌ای هستم که در کنار رعایت این موضوع، بستری جهت رشد و توسعه نیروهای مستعد و کوشا فراهم می‌کند.

مهدی عزیز خانی

مهدی عزیز خانی - کار‌شناس آموزش

نیروهایی که به فناوران می‌پیوندند، از زمان شروع به کارشان طبق یک برنامه مشخص و مدون آموزش می‌بینندو در تیم‌ها تقسیم می‌شوند. جذب نیروهای متخصص و با استعداد برای شرکت اهمیت دارد؛ و بچه‌هایی که این جا جمع شده‌اند جزء بهترین‌های حوزه خودشان‌اند.

دلارام کریمی

دلارام کریمی - پشتیبان ارشد

در فناوران می‌توانید محیطی دوستانه را تجربه کنید؛ همواره سعی داریم تا نیاز و درخواست مشتریان را به بهترین نحو پاسخ‌گو باشیم.

نسرین سلطانپور

نسرین سلطانپور - کار‌شناس منابع انسانی

منابع انسانی یکی از بخش‌های مهم در تحولات سازمانی فناوران است. نگاه فناوران به نیرو‌ها نگاه به ارزشمند‌ترین سرمایه های سازمان است و همه تلاش‌ها در این جهت است تا نیروهای ارزشمند سازمان حفظ شوند و از توان بالقوه آن‌ها در مسائل مختلف استفاده شود.

فرزانه خوشدل

فرزانه خوشدل - مدیر محصول

در فناوران پتانسیل و تجربه‌ای وجود دارد که برخلاف سایر شرکت‌های نرم افزاری فقط تبدیل کننده نیاز مشتری به سیستم نیست. بلکه ارائه دهنده راهکارهایی برای ارتقاء محصولات بیمه‌ای است. من همیشه سود و زیان فناوران را، سود و زیان خودم می‌بینم و برای همین تمام تلاشم را می‌کنم و از فناوران هم همین توقع را دارم.

امید مشعشعی

امید مشعشعی - مدیر اجرایی

ما در تلاشیم مشتری را بیش از پیش در فرهنگ سازمانی خود جای دهیم. توصیه من به تک تک همکاران چه آن‌هایی که با مشتری در ارتباطند چه آن‌هایی که نیستند؛ این است که خودشان را همواره جای مشتری بگذارند، تا فشار و استرسی را که روی مشتری است درک کنند.