زندگی در فناوران

شرکت فناوران در چهار ساختمان مجزا و نزدیک به هم در خیابان گاندی تهران واقع شده است. بیش از ۲۰۰ نیرو در قالب تیم‌های مختلف فنی و پشتیبانی در هر کدام از این ساختمان‌ها مستقرند. درتمامی این دفا‌تر استانداردهای فناوران برای ایجاد محیط آرام و امن برای کارکنان لحاظ شده است. تجربه کار در فناوران تجربه کار در یک شرکت حرفه‌ای و متخصص است. فناوران تلاش می‌کند تا تمامی کارکنان تجربه خوبی از کار کردن در محیط شرکت داشته باشند. آرامش، تمرکز و فضای دوستانه نکات مثبت محیط کار فناوران است.

همه درب‌ها باز است

سیستم ارتباطات داخلی فناوران اجازه می‌دهد تا همه مدیران ارشد، متخصصان و همکاران بخش‌های مختلف شرکت همیشه در دسترس باشند. همه ساعات کاری می‌توانید ایده‌ها و نظراتتان را درباره موضوعات مختلف با همه سطوح کاری شرکت در میان بگذارید و بازخورد بگیرید. مدیران ارشد شرکت را در جریان فرآیند کار بگذارید و آن‌ها را از مسائل کارتان مطلع کنید. همینطور بلاگ سازمانی شرکت، محیطی دوستانه و نزدیک است تا دغدغه‌های خود درباره سازمان را با باقی همکاران در میان بگذارید. اخبار و اطلاعات روز دنیای دیجیتال را به اشتراک گذاشت، مقالات و دستاوردهای علمی دیگر همکاران را خواند و با کار تخصصی سایر بخش‌ها آشنا شد.

مثل یک ساعت دقیق

کار ما ایجاب می‌کند در کنار نوآوری و خلاقیت مثل یک ساعت دقیق و منظم عمل کنیم. نظام مالی و اداری ما منضبط و شفاف است. همه نیروهای فناوران به محض ورود به سازمان بیمه می‌شوند. زمانبندی پرداخت‌ها یکی است. نظام پرداخت‌ها، معوقات، اضافه کار و سیاست‌های رفاهی سازمان کاملا شفاف و دقیق پیش می‌روند. تجربه ۱۲ ساله ما در حوزه فناوری اطلاعات تضمیین ما برای ثبات شغلی در کار است. در تمامی سال‌های فعالیت، حرکت بر یک بستر مطمئن و محکم کاری برای سازمان ما اهمیت داشته و همیشه ثبات کارکنان را بر همه چیز اولویت قرار داده ایم.

کنار هم هستیم

فناوران متشکل از تیم هاست. کنار هم ایستادن چه در مسائل فنی و چه در حوزه شخصی برای ما اهمیت دارد. محیط کار شرکت در این راستا برنامه ریزی شده است، تا تیم‌ها یکجا متمرکز باشند؛ و تیم‌هایی که در بخش‌های دیگر مشغول به کارند به بهترین شکل با سایر بخش‌ها ارتباط داشته باشند. مدیران، مهندسان، و کارکنان بخش‌های مخلتف هر چند وقت یکبار دور هم جمع می‌شوند تا کنار هم بودن را تمرین و مرور کنند.

کار سالم در بدن سالم

صبحانه در فن آوران همیشه به راه است. میان وعده‌ها و تغذیه سالم برای کار ما حیاتی است. در کنار این‌ها ورزش‌های گروهی و تیم فوتبال ما برای ساعات بعد از کار فرصت خوبی برای ورزش است. ما برنامه‌های طبیعت گردی یک روزه به همراه خانواده هم داریم و به همه همکاران ماهانه، کمک هزینه‌ای برای ورزش تعلق می‌گیرد. علاوه بر بیمه سلامتی همکاران ما در فناوران می‌توانند خود و خانواده‌هایشان را بیمه تکمیلی کنند.

موفقیت هایمان را با هم جشن می گیریم

همیشه و در همه سال‌های فعالیت شرکت، از روزهایی که یک جمع چند نفره بودیم تا امروز که تیم ما بیش از200 عضو دارد. موفقیت¬هایی که به دست آوره ایم را کنار یکدیگر جشن گرفته ایم. باور داریم تمام اعضای شرکت و بخش های مختلف، فارغ از سلسه مراتب، درجات و جایگاه در توفیقاتی که به دست آورده ایم، شریکند؛ واین کامیابی جز با تلاش، کوشش و فداکاری همه اعضای خانواده فناوران حاصل نمی شد.