زندگی در فناوران

شرکت فناوران با نزدیک به ۴۰۰ نیرو در قالب تیم‌های مختلف فنی و پشتیبانی در دو ساختمان معروف به ساختمان پدیدار و ساختمان گاندی مستقرند. در این ساختمان‌ها استانداردهای فناوران برای ایجاد محیط آرام و امن برای کارکنان لحاظ شده‌است. تجربه کار در فناوران تجربه کار در یک شرکت حرفه‌ای و متخصص است. فناوران تلاش می‌کند تا تمامی کارکنان تجربه خوبی از کار کردن در محیط شرکت داشته باشند. آرامش، تمرکز و فضای دوستانه از نکات مثبت محیط کار فناوران است.

همه درب‌ها باز است

سیستم ارتباطات داخلی فناوران این امکان را فراهم می‌کند که همه‌ی مدیران ارشد، متخصصان و همکاران بخش‌های مختلف شرکت همیشه در دسترس باشند. در تمامی ساعات کاری می‌توانید ایده‌ها و نظراتتان را درباره موضوعات مختلف با همه‌ی سطوح کاری شرکت در میان بگذارید و بازخورد بگیرید. مدیران ارشد شرکت را در جریان فرآیند کار بگذارید و آن‌ها را از مسائل کارتان مطلع کنید. همچنین نشریه‌ی «راه فناوران» برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیای دیجیتال در جهت تقویت دانش و ارتباط همکاران با هم و آشنایی با کار تخصصی سایر واحدها با دوره دو ماهه منتشر شده و در اختیار همه‌ی همکاران قرار می‌گیرد.

مثل یک ساعت دقیق

کار ما ایجاب می‌کند در کنار نوآوری و خلاقیت مثل یک ساعت دقیق و منظم عمل کنیم. نظام مالی و اداری ما منضبط و شفاف است. همه نیروهای فناوران به محض ورود به سازمان بیمه می‌شوند. زمانبندی پرداخت‌ها یکی است. نظام پرداخت‌ها، معوقات، اضافه کار و سیاست‌های رفاهی سازمان کاملا شفاف و دقیق پیش می‌روند. تجربه‌ای نزدیک به دو دهه در حوزه فناوری اطلاعات تضمین ما برای ثبات شغلی در کار است. در تمامی سال‌های فعالیت، حرکت بر یک بستر مطمئن و محکم کاری برای سازمان ما اهمیت داشته و همیشه ثبات کارکنان را بر همه چیز اولویت داده‌ایم.

کنار هم هستیم

فناوران متشکل از تیم‌هاست. کنار هم ایستادن چه در مسائل فنی و چه در حوزه‌ی شخصی برای ما اهمیت دارد. محیط کار شرکت در این راستا برنامه‌ریزی شده‌است، تا تیم‌ها یکجا متمرکز باشند؛ و تیم‌هایی که در بخش‌های دیگر مشغول به کارند به بهترین شکل با سایر بخش‌ها ارتباط داشته باشند.

کار سالم در بدن سالم

میان وعده‌ و تغذیه سالم برای کار ما حیاتی است. از این رو اختصاص ناهار با منوی باز برای کارمندان برنامه روزانه فناوران است. همچنین انجام ورزش‌های گروهی برای ساعات بعد از کار فرصت خوبی برای حفظ نشاط است. همچنین افزون بر بیمه‌ی تامین اجتماعی، همکاران ما در فناوران می‌توانند خود و خانواده‌هایشان را بیمه تکمیلی کنند.

موفقیت‌هایمان را با هم جشن می‌گیریم

در تمام این سال‌ها، از روزهایی که یک جمع چند نفره بودیم تا امروز که تیم ما نزدیک به ۴۰۰ عضو دارد، موفقیت‌هایی که به دست آورده‌ایم را در کنار یکدیگر جشن گرفته‌ایم. باور داریم تمام اعضای شرکت و بخش‌های مختلف، فارغ از سلسله مراتب در توفیقاتی که به دست آورده‌ایم، شریکند؛ واین کامیابی جز با تلاش، کوشش و فداکاری همه‌ی اعضای خانواده‌ی فناوران حاصل نمی‌شود.